Nasz Zespół

Centrum Zakopiańska Wet - najlepsi specjaliści w Krakowie
 

Wybierz :

Zespół spejalistów z Centrum klinicznego Zakopiańska-wet

Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi osobami, z którymi współpracujemy.


Lek.wet.
Sebastian Dadej

Kierownik Centrum Klinicznego „Zakopiańska-Wet“.

Pan Sebastian ukończył weterynarię na warszawskiej SGGW. Jego pasją jest diagnostyka obrazowa, którą odkrył już w połowie studiów. Od tego czasu stale rozwijał swoje zainteresowanie badaniami obrazowymi, zwłaszcza diagnostyką ultrasonograficzną uczestnicząc w licznych kursach oraz szkoleniach. Umiejętności nabierał wykonując wiele badań w warszawskich schroniskach dla zwierząt, gdzie nie brakuje ciekawych i trudnych przypadków. W naszym centrum Pan lek.wet. wykonuje badania RTG oraz USG psów i kotów, zabiegi chirurgii miękkiej, zabiegi laparoskopowe, ortopedyczne oraz neurochirurgiczne.

Badania obrazowe: USG, RTG, chirurgia miękka, laparoskopia, ortopedia, neurochirurgia.


Lek.wet.
Martin Novák (Czechy)

Członek ESVOT – Europejskie Stowarzyszenie Ortopedów i Traumatologów Weterynaryjnych (European Society of Veterinary Orthopedics and Traumatology). AOVET – AO veterinary - specjalistyczne towarzystwo chirurgów weterynaryjnych. Członek ČAVLMZ – sekcja chirurgii i ortopedii. Do 2004 roku pracował w I. klinice weterynaryjnej we Frydku-Mistku. Od 2009 roku jest specjalistą uprawnionym do oficjalnej oceny wady genetycznej – luxace patel (zwichnięcie rzepki). A od 2011 roku posiada również uprawnienia do specjalistycznej oceny stawów w kierunku dysplazji HD, ED. Od 2010 roku – uczestnik European College of Veterinary Surgeons- ECVS. Absolwent licznych zagranicznych stażów, kongresów i workshopu poświęconych chirurgii, ortopedii i artroskopii.

Specjalizacja w dziedzinie: artroskopii, ortopedii, chirurgii, kardiologii i neurochirurgii.

Konsultacje ortopedyczne oraz neurologiczne.


Lek.wet.
Piotr Tytro

Pan Piotr jest absolwentem UP we Wrocławiu. Już podczas studiów przejawiał silne zainteresowanie onkologią weterynaryjną praktykując u boku jednego z najlepszych specjalistów w naszym kraju. Po ukończeniu studiów odbył roczny staż na oddziale onkologii w klinice Queen Mother Hospital for Animals należącej do Royal Veterinary College w Londynie. Jest członkiem ESVONC - Europejskiego Stowarzyszenia Onkologów Weterynaryjnych.

W naszym centrum zajmuje się diagnostyką chorób nowotworowych oraz chemioterapią.


Lek.wet.
Dominik Gąsiorowski

Pan Dominik ukończył studia na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie w 2009 roku. Od tego czasu praktykował jako lekarz w krakowskich lecznicach. Specjalnością Pana Dominika jest okulistyka weterynaryjna, w której posiada duże doświadczenie.

W naszym centrum lek.wet. Dominik Gąsiorowski zajmuje się okulistyką.