Usługi

Centrum Zakopiańska Wet - zakres usług w Krakowie
 

Zakres naszych usług:

Usługi świadczone przez Centrum klinicznego Zakopiańska-wet

Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi oferowanymi usługami.

Nasze centrum świadczy szeroki zakres usług weterynaryjnych. W trosce o jakość usług, świadczone są one przez wyszkolony, wyspecjalizowany zespół co zapewnia ich najwyższy standard.

W naszej ofercia znajduje się między innymi:
- leczenie chorób wewnętrznych psów, kotów oraz gryzoni, a w tym takie dziedziny jak:

• gastroenterologia,
• kardiologia( EKG, ECHO serca),
• dermatologia,
• endokrynologia,
• leczenia chorób układu oddechowego i krążenia,
• gastroskopia

- badania laboratoryjne - aby zapewnić najwyższą jakość oraz wiarygodność badań laboratoryjnych nawiązaliśmy współpracę z firmą "Lab-Wet" oraz niemieckim labolatorium "Idexx". Są to referencyjne laboratoria weterynaryjne, dzięki czemu możemy zaoferować:

• badania krwi: morfologia, biochemia w kierunku niewydolności poszczególnych narządów
• badanie moczu
• badanie histopatologiczne oraz cytologiczne w kierunku nowotworów
• i wiele innych

- diagnostyka obrazowa – oferujemy badania RTG oraz USG jamy brzusznej, szyi oraz klatki piersiowej.
Dodatkowo wzbogacone o diagnostykę dopplerowską poszczególnych narządów(badanie przepływów krwi).

- chirurgia – wszystkie zabiegi chirurgiczne w naszym centrum wykonywane są przez lekarzy specjalistów chirurgów oraz w najwyższych standardach znieczuleń.

Znieczulenie zawsze przeprowadza oraz monitoruje osobny lekarz weterynarii, dzięki czemu uwaga chirurga jest skupiona wyłącznie na zabiegu. To wszystko składa się na bezpieczeństwo wykonywanych w naszym centrum operacji.

- ortopedia – w naszym centrum prowadzimy pełną diagnostykę ortopedyczną oraz wykonujemy skomplikowane zabiegi ortopedyczne. Przypadki ortopedyczne konsultuje oraz operuje w naszym centrum lek.wet. Martin Novak z Kliniki "ABvet" w Bohuminie. W zależności od stopnia trudności przypadku pacjent jest prowadzony i leczony u nas, bądź kierowany do kliniki weterynaryjnej dr Martina Novaka w Bohuminie "ABvet". Dlatego możemy zaoferować naszym pacjentom tak zaawansowane techniki diagnostyczne oraz chirurgiczne jak : artroskopia, TTA, TTA rapid czy protezowanie stawu biodrowego metodą Helica Sysytem.

- neurologia - w naszym centrum oferujemy konsultacje neurologiczne oraz operacje neurochirurgiczne, które wykonuje lek.wet. Martin Novak. W zależności od stopnia trudności przypadku pacjent jest prowadzony i leczony u nas, bądź kierowany do kliniki weterynaryjnej dr Martina Novaka w Bohuminie "ABvet".